• Ei kategorioita
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages
    Filter by Categories
    Asuminen ja rakentaminen
    Kasvatus ja koulutus
    Kulttuuri ja vapaa-aika
    Kuulutukset
    Kyselyt
    Tiedotteet
    Yleinen

    Alakoulu Keittiö

    Kuninkaantie 14
    19600 Hartola

    keittio@hartola.fi

    Etsivä Nuorisotyöntekijä

    Toritie 10
    19600 Hartola

    etsiva@hartola.fi

    Hartolan Kunta

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    kunta@hartola.fi
    Katso kartalta

    Avoinna: ma 8:00 - 17:00, ti - pe 8:00 - 15:00

    Kirjasto lainaus

    Kuninkaantie 18
    19600 Hartola

    Puh. +358447432268
    kirjasto@hartola.fi

    KunkkuAreena

    Kuninkaantie 14
    19600 Hartola

    kunkkuareena@hartola.fi

    Maila Talvio -salonki

    Koskipääntie 4
    19600 Hartola

    mailatalvio-salonki@hartola.fi

    Matkahuolto

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    matkahuolto@hartola.fi

    Onnimanni

    Tornitie 14
    19600 Hartola

    Puh. +358447432297
    onnimanni@hartola.fi

    Paivakoti Vanttu

    Kirkkotie 10
    19600 Hartola

    paivakoti.vanttu@hartola.fi

    Puhdistamo

    Valtatie 1531
    19600 Hartola

    puhdistamo@hartola.fi

    X