• Henkilöt (4)
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Filter by Categories
    Asuminen ja rakentaminen
    Esityslistat
    Kasvatus ja koulutus
    Kulttuuri ja vapaa-aika
    Kunta ja päätöksenteko
    Kuulutukset
    Päätökset
    Terveys ja hyvinvointi
    Tiedotteet
    Työ ja yrittäminen
    Yleinen

    Vanhusneuvosto

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    vanhusneuvosto@hartola.fi

    Vanttu Keittiö

    Kirkkotie 10
    19600 Hartola

    vanttu.keittio@hartola.fi

    Vesilaitos

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    vesilaitos@hartola.fi

    Yhteispalvelu

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    yhteispalvelu@hartola.fi

    Lea Ahvenainen

    Toimistosihteeri
    Puh. +358447432235
    lea.ahvenainen@hartola.fi

    Annika Blom

    Hallintojohtaja
    Puh. +358447432218
    annika.blom@hartola.fi

    Annika Blom

    vt. kunnanjohtaja
    Puh. +358447432218
    annika.blom@hartola.fi

    Tiina Edelman
    tiina.edelman@hartola.fi

    Jarkko Fågel

    Kunnanhallituksen puheenjohtaja
    Puh. +358447432267
    jarkko.fagel@hartola.fi

    X