• Ei kategorioita
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages
    Filter by Categories
    Asuminen ja rakentaminen
    Kasvatus ja koulutus
    Kulttuuri ja vapaa-aika
    Kuulutukset
    Kyselyt
    Tiedotteet
    Yleinen

    Rakennusvalvonta

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    rakennusvalvonta@hartola.fi

    Vanhusneuvosto

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    vanhusneuvosto@hartola.fi

    Vanttu Keittiö

    Kirkkotie 10
    19600 Hartola

    vanttu.keittio@hartola.fi

    Vesilaitos

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    vesilaitos@hartola.fi

    Yhteispalvelu

    Kuninkaantie 16
    19600 Hartola

    yhteispalvelu@hartola.fi

    Juhana Aalto

    Projektipäällikkö
    Puh. +358447432313
    juhana.aalto@hartola.fi

    Paula Aaltonen
    paula.aaltonen@hartola.fi

    Lea Ahvenainen

    Toimistosihteeri
    Puh. +358447432235
    lea.ahvenainen@hartola.fi

    Eeva Aikasalo

    Toimistosihteeri
    Puh. +358447432210
    eeva.aikasalo@hartola.fi

    Annika Blom

    Hallintojohtaja
    Puh. +358447432218
    annika.blom@hartola.fi

    X